Легенда померла: Кіт Рід пішов з життя у віці 76 років після боротьби з раком

Учасники рок-гурту Procol Harum вшанували пам’ять свого вокаліста Кіта Ріда, який помер у віці 76 років після боротьби з раком. Група підтвердила його смерть у вчорашньому повідомленні на Facebook.

У ньому йшлося “З глибоким сумом ми повинні повідомити про смерть поета-пісняра Кіта Ріда, який раптово помер 23 березня 2023 року в лікарні в Лондоні. Останні кілька років він лікувався від раку. Кіт був співзасновником і автором текстів для гурту Procol Harum, зокрема, написав їхній найбільший хіт A Whiter Shade of Pale, який містить одні з найзагадковіших текстів усіх часів. Він завжди казав, що наприкінці життя пояснить, що все це означає, але, на жаль, йому так і не випала ця можливість.

Кіт Рід помер у віці 76 років

Кіт також брав участь у багатьох інших проектах у сфері розваг і був співавтором того, що стало відомим як неофіційний гімн Австралії “You’re the Voice” у виконанні Джона Фарнгема. Його сім’я хотіла б подякувати численним доброзичливцям за їхні дуже добрі повідомлення. Буде проведено приватний похорон, і ця сторінка незабаром буде оновлена з реквізитами для тих, хто хотів би зробити пожертву в його пам’ять. Нам буде дуже не вистачати Кіта”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress