Легко зрозуміти, від яких продуктів Кейт відмовилася, щоб мати ідеальну фігуру

Шанувальники БКС завжди відзначають, як швидко дружина принца Вільяма набуває форми після пологів. Виявилося, вона повністю виключила одну категорію продуктів зі схеми харчування.

Підтягнута, висока і спортивна герцогиня Кембриджська підтримує свою фізичну форму завдяки комплексу із суворої дієти і режиму фізичних вправ. Багато з них, наприклад, вправи для рельєфних рук, стали обов’язковою програмою в спортивній рутині британок. Однак, як відомо всім, хто стежить за фігурою, одних фізичних навантажень для підтримки ідеальної форми недостатньо – коригування харчування обов’язкове.

Фахівці відзначають, що герцогиня Кетрін скинула вагу після всіх трьох вагітностей у рекордно короткі терміни не тільки завдяки хорошій генетиці, а й жорсткій дієті та чіткому розпорядку дня. Є ціла категорія продуктів, які Кейт виключила зі свого раціону, щоб залишатися стрункою. Це молочні продукти.

Титулована особа уникає молоко в будь-яких його проявах. Замість цього герцогиня Кембриджська п’є коктейлі на основі суперфудів, ягід і зелені. За одним із повідомлень, Кейт “вранці і вдень п’є коктейлі, що містять спіруліну, капусту, матча (порошок зеленого чаю дрібного помелу), шпинат, салат, кінзу і чорницю”. У Daily Mail згадували, що герцогиня змішує ягоди з мигдалевим молоком, що і становить її полуденок, хоча смак мигдалевого молока окремо їй не подобається.

Про те, що майбутня королева не любить ні коров’яче, ні рослинне молоко, стало відомо ще в січні 2018 року. Тоді принц Вільям зі своєю дружиною відвідали благодійне кафе, де Кейт несподівано відреагувала на запропонований їй напій, підтвердивши, що навіть замінники молока не входять до її меню. Кім Гарденер, керівниця жіночих будинків Betel UK, сказала: “Ми поставили на стіл мигдальне молоко, тому що читали, що вона його п’є”. Кетрін відповіла: “Не вірте всьому, що ви читаєте – я навіть не люблю смак мигдалевого молока”.

Відомо, що в один період Кейт дотримувалася дієти Дюкана. Вона дає змогу обирати з 72 продуктів на першій фазі програми, проте повністю забороняє вживання вуглеводів, навіть якщо вони містяться в овочах чи фруктах. Йдеться про період перед днем весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Наречена постала перед публікою настільки худою, що публіка, яка пам’ятає приклади розладів харчової поведінки в королівському домі Віндзорів, захвилювалася. Як повідомляє marieclaire, зараз герцогиня не дотримується екстремальних дієт, спрямованих на втрату ваги, проте ретельно стежить за харчуванням, відмовляючи собі в багатьох стравах – особливо перед важливими заходами.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress