Леся Нікітюк на межі життя і смерті: Дивовижне відео зі знімання шоу ‘Хто зверху?

Зірки

Українська телеведуча Леся Нікітюк вразила своїх шанувальників приголомшливим відео, від якого мало не перехоплює подих. Ця історія сталася під час фільмування популярного шоу “Хто зверху?”.

По-справжньому трагічна подія могла статися в одному з конкурсів на найкращий костюм, в якому брала участь Леся. Ведуча вирішила здивувати глядачів і обрала костюм “губки”. Однак ця смілива ідея ледь не закінчилася для неї катастрофою.

На її сторінці в Instagram з’явилося коротке відео, на якому Леся ледь не потрапила в пастку, з якою її костюм не зміг впоратися. Відео стало справжнім шоком для шанувальників, адже вони побачили, як ведуча опинилася в басейні та ледь не стала жертвою свого костюма.

Леся Нікітюк / instagram.com/lesia_nikituk/

Леся Нікітюк поділилася з шанувальниками своїми враженнями від інциденту. “Я пам’ятаю, як ледь не “померла” в костюмі “губки” на шоу “Хто зверху?”. Це було дійсно жахливо. Мій костюм впав у воду басейну, і мені довелося вибиратися з цієї ситуації. На щастя, мені вдалося вибратися, але смерть була б не такою веселою”, – ділиться враженнями Леся.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress