Леся Нікітюк відпочиває в Польщі: подорожі, шопінг та забавні епізоди

Леся Нікітюк – не тільки талановита телеведуча, але й надзвичайно кмітлива особистість з чуттєвим почуттям гумору. Останнім часом вона провела коротку відпустку в Польщі, де відпочила від робочих зайнять.

На своїй сторінці в Instagram Леся активно ділилася яскравими кадрами з подорожі, показуючи фотографії зі свого повсякденного життя. Вона не забула також зауважити кілька забавних епізодів з відпочинку, включаючи відвідування місцевих закладів, таких як G.Bar.

Леся Нікітюк. Зображення: instagram.com/lesia_nikituk/

Леся раніше відвідувала Польщу з метою зйомок свого тревел-шоу про життя українців під час війни. Тоді вона показувала, як біженці з України живуть в Польщі. Тепер же вона знову відвідала цю країну та провела час на відпочинку, відвідуючи різноманітні місця та насолоджуючись життям.

Леся Нікітюк. Зображення: instagram.com/lesia_nikituk/

Незважаючи на те, що Леся отримує критику та заздрісні коментарі в соціальних мережах, вона залишається невразливою до таких висловлювань. Вона продовжує жити своїм життям та насолоджуватися кожною миттю, не звертаючи уваги на негативність довкола.

Леся Нікітюк. Зображення: instagram.com/lesia_nikituk/

Одним з моментів відпочинку Лесі було шопінгування, під час якого вона з подругою показувала свої яскраві нові речі. Ця пара блондинок виглядала захоплююче, а їх модний стиль був на висоті.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress