Леся Нікітюк висловила свої думки щодо кастингу на нового ведучого, який замінить Сергія Притулу

Під час війни Сергій Притула повністю зосередився на волонтерстві та відмовився від можливості повернення до телевізійних розважальних шоу. Тому він змушений був шукати заміну для своєї ролі ведучого у програмі “Хто зверху?”.

Леся Нікітюк, колишня співведуча проекту, висловилася щодо кастингу на заміну її колишнього партнера. Цей випадок став першим заміщенням ведучого в цьому проекті. Раніше вже були приклади зміни ведучих, таких як Ольга Фреймут та Катя Варшава, а зараз до цього списку долучилася Леся Нікітюк.

В даний час ми шукаємо партнера для проекту з Лесею. Однак, вона не приховує того, що не вдасться знайти заміну для Сергія.

Ми проводимо кастинг для пошуку майбутнього ведучого проекту на новому каналі. Хоча замінити Сергія Притулу на “Хто збільшить?” буде важко, оскільки він має високий рівень інтелекту, силу розуму і винахідливості. Я думаю, що для успішного ведення “Хто здоров’я” потрібна людина зі зовсім іншим іміджем, оскільки копіювати Сергія Притулу не варто. Кастинг вже закритий, а продюсери Нового каналу запрошують лише тих учасників, яких вважають достойними. Хоча я не можу вплинути на це рішення, але ситуація з 50 баксами може змінити все. – зазначила Леся.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress