Лікар попередив Пугачову про те, що її інвалідність може настати досить швидко

Під час спілкування з “Царьградом”, лікар Василь Шуров, висловив свої думки щодо здоров’я Алли Пугачової, яка на останніх фотографіях була помічена з опухлими руками.

Він згадав, що перед смертю у Началової також були проблеми з кінцівками, які вона приховувала від фотографів. Причиною цих змін була подагра, з якою вона стикалася протягом деякого часу.

“Зважаючи на вік Пугачової, її стан може бути пояснений банальним артритом та деформацією суглобів. Незважаючи на бажання змінити зовнішність, вік часто проявляється на шиї та кистях рук”, – зазначив Шуров.

Він також пояснив, як розвиток цієї хвороби може вплинути на стан здоров’я Пугачової, зважаючи на її вік та активну концертну діяльність в минулому, яка також мала вплив на її здоров’я.

Лікар підсумував, що будь-який артроз пройде через дві фази. Перша фаза – гостра, відзначається запаленням та вимагає застосування протизапальної терапії та знеболення. Друга фаза – фаза ремісії, характеризується просто деформованим суглобом, який може призвести до обмеження рухливості.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress