Лікар рекомендує: не використовуйте гаджети під час обіду

У сучасному цифровому світі майже неможливо уникнути використання гаджетів. Але чи є користь у тому, щоб обідати або вечеряти зі смартфоном? Давайте розберемося. Юлія Воістінних, фахівець з харчування, висвітлила вплив ґаджетів на нашу вагу та харчування.

Їжа з гаджетом або без

Чи допускає ваша родина використання гаджетів під час обіду? Це стало звичним явищем, але це може мати серйозні наслідки для здоров’я. За словами експертів, якщо людина відволікається на гаджети під час їди, вона може не докладно пережовувати їжу, що може негативно вплинути на травлення. Тому, необхідно уникати використання гаджетів під час їди та зосереджуватися на їжі, щоб досягти кращого здоров’я.

Якщо ми не зосереджені, ми можемо пропустити сигнали тіла про насичення і переїдати, навіть коли вже відчуваємо ситість. Це може призвести до набрання зайвої ваги в довгостроковій перспективі, за словами нашої фахівці з харчування.

Проблемою, на яку звертає увагу Юлія Воістінних, є те, що в наші дні люди, користуючись гаджетами, надто часто не надають достатньої уваги їжі. В результаті тіло не отримує необхідного сенсорного насичення від вигляду, смаку та запаху страви. Це може привести до того, що людина не вловить смак їжі, наприклад, салату або супу, і тоді буде шукати інші продукти з яскравим смаком, які містять шкідливі підсилювачі, такі як солодощі або фастфуд.

Чи варто відмовлятися від гаджетів під час їжі

Експертка заявила, що міра тут одна: при правильному харчуванні треба відмовитися від телевізора, планшета чи смартфона. Це має стати звичкою на тривалий час.

Впроваджувати нові правила харчування потрібно поступово. Для початку варто відмовитися від перегляду стрічки новин за сніданком, а потім поширити цю звичку на інші прийоми їжі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress