Лія Ахеджакова: боротьба з несправедливістю та звинуваченнями, які загрожують її свободі

Лія Ахеджакова, 84-річна легендарна актриса, нещодавно покинула театр “Современник” після того, як її позбавили всіх ролей у виставах. Незважаючи на те, що це рішення далося їй нелегко, актриса зізнається, що найважче ще попереду. Вона вважає принизливим отримувати гроші, якщо не виходить на сцену, і не вірить у “листи трудящих”, які надсилали до театру, що, за словами режисера, і стало причиною її звільнення. Хоча вона вже змирилася з цим, ситуація, що склалася, далека від завершення.

Ахеджакова знає, що прокуратура бреше про неї, і її звинувачують у тому, що вона є злочинницею. Нещодавно вона здійснила тижневий тур на Кіпр, який був запланований давно, але ЗМІ написали, що вона “втекла”. Публіка прийняла її на ура, її засипали квітами та подарунками, які вона навіть не змогла забрати додому. Незважаючи на такий теплий прийом, деякі доброзичливці вимагають визнати її іноземним агентом.

Актриса не бажає емігрувати, тому що дуже любить Росію, незважаючи на численні пропозиції на Заході. Вона як і раніше хоче жити і працювати в своїй країні. Однак вона не виключає, що покине батьківщину, якщо тиск стане занадто сильним.

На Ахеджакову доносять різні люди в різних інстанціях, але її звинуватили в найгіршому і найтяжчому злочині, який тільки можна сьогодні інкримінувати, – підтримці української армії. Це звинувачення може призвести до державної зради, за яку передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 20 років. Адвокат порадив їй тримати рот на замку, але вона вважає, що повинна продовжувати виступати проти несправедливих звинувачень.

Єдине, про що вона шкодує, – це те, що їй не дозволили як слід попрощатися зі сценою. Якби вона знала, що будь-який її вихід на сцену буде останнім, вона б зробила прощальний ритуал. Незважаючи на все, що сталося, Ахеджакова залишається сильною і мужньою жінкою, яка бореться з несправедливими звинуваченнями, які їй пред’являють.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress