Лія Ахеджакова написала заяву про звільнення з театру “Современник”: деталі та наступні кроки акторки

Національна артистка Лія Ахеджакова написала заяву про звільнення з театру “Современник” 10 березня за власним бажанням. Вона працювала в цьому театрі з 1977 року. Сама актриса повідомила про це в інтерв’ю.

Актриса Лія Меджидівна відмовилася відїжджати з Росії, незважаючи на критику, і заявила про своє намір залишатися на батьківщині. Того ж дня газета “Современник” опублікувала спростування інформації про звільнення актриси. За словами керівництва театру, Лію Меджидівну не звільняли, оскільки вона є прославленою акторкою, яка віддала сцені багато років. Актриса вже прощалася зі сценою “Современника”, виголошуючи зворушливу промову, в якій згадала про свої багатовікові досвід та переживання на акторській сцені.

Ахеджакова повідомила, що має намір продовжувати гастролювати. Вистава “Мій онук Веніамін” відбулася у Лімасолі 16 та 17 березня, та була успішною – зал був заповнений аж до останнього місця. У цій виставі на сцену вийшли не лише 84-річна акторка, але й її колеги – Олександра Іслентьєва та Надія Лумпова.

Нагадаємо, що в лютому з’явилася новина про те, що Лію Ахеджакову позбавили ролей у театрі “Современник”. Це викликало широку реакцію громадськості. Керівництво театру пояснило, що вони прийняли таке рішення через велику кількість гнівних листів на адресу актриси, тому що вони мають зацікавленість в забезпеченні якості вистав для глядачів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress