Любов до себе та турбота про щастя: Настя Каменських спростувала чутки про розлучення з Потапом

Настя Каменських, відома українська співачка, нещодавно спростувала чутки про своє розлучення з чоловіком, репером і продюсером Потапом. Хоча останнім часом пара не ділилася спільними фотографіями в соціальних мережах, Каменських пояснила, що їхній щільний графік не дозволяє їм публікувати спільні публікації. Вона додала, що вони зосереджені на роботі та спільній перемозі.

Під час телепрограми Каменських також розповіла про свою фігуру та психічне здоров’я. Вона визнала, що набрала деяку вагу і хотіла б повернутися у форму. Однак наразі вона ставить на перше місце своє психічне здоров’я і вирішила не змушувати себе сидіти на жорстких дієтах.

“Я люблю себе, у мене з собою все гаразд. Це найголовніше. Зараз я проходжу повну реабілітацію. Я зараз проходжу процес. Більше медитації, я займаюся йогою кожен день і я відновлююся”, – сказала співачка.

Попри занепокоєння деяких шанувальників щодо її зовнішнього вигляду та стосунків, Каменських запевнила всіх, що у них з Потапом все добре і вони щасливі як пара. Для неї найголовніше — це любов до себе і турбота про своє щастя.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress