Любовний трикутник? Настя Каменських знову у центрі уваги

Настя Каменських, популярна українська співачка, нещодавно потрапила в заголовки газет завдяки своїй приголомшливій появі на публіці з розкішним букетом квітів. Чутки про її розлучення з чоловіком, Олексієм Потапенком, ходять в інтернеті вже досить давно, змушуючи людей цікавитися таємницею, що ховається за квітами.

Хоча припущення про стан їхнього шлюбу не вщухають, Настя Каменських розвіяла всі сумніви, впевнено запевнивши, що між нею і Потапом все гаразд. У пари все чудово, і про розлучення не йдеться.

Поки світ бореться з пандемією та політичними заворушеннями, співачка наполегливо працює над тим, щоб поширювати позитив і радість через свою музику. Попри складні часи, її музика продовжує торкатися сердець шанувальників, а її відданість своїй справі лише зміцнюється.

Настя Каменських. Фото: instagram.com/kamenskux/

Нещодавно, після одного з концертів у Луцьку, Настя поділилася фотографією прекрасного букета на своїй сторінці в Instagram. У той час як інтернет-спільнота поспішила зробити припущення про потенційного таємного шанувальника, співачка розповіла, що це був подарунок від її шанувальників на знак їхньої любові та вдячності.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress