Людмила Артем’єва показала, як виглядала в молодість, і вразила своїх шанувальників

Людмила Артем’єва, популярна актриса, відома за роллю в культовому серіалі, останнім часом веде більш приватне життя, виступаючи на сцені та тримаючись подалі від срібного екрану. Однак вона все ще підтримує активну присутність у соціальних мережах, маючи понад 200 000 підписників на своєму акаунті в Instagram.

На цій платформі Людмила дає своїм шанувальникам можливість зазирнути у своє позаекранне життя, ділячись дитячими спогадами та юнацькими фотографіями, які вона роками зберігала в таємниці.

Нещодавно талановита акторка вирішила трохи поностальгувати і поділилася фотографією, на якій вона зображена в молоді роки. На світлині, якій майже десять років, Людмила зображена з яскравим рудим волоссям та бездоганною шкірою, що дуже відрізняється від її теперішнього вигляду. Хоча вона все ще зберігає струнку фігуру, в’яла шкіра та глибокі зморшки, які з’являються з віком, є очевидними, слугуючи гострим нагадуванням про швидкоплинність молодості.

Зображення. instagram.com/liudmilartemyeva

Незважаючи на резонанс, який викликав її останній пост, Людмила обмежила кількість коментарів до публікації, тримаючи реакцію своїх шанувальників на фото в таємниці. Тим не менш, її шанувальники, безсумнівно, оцінять цей рідкісний погляд на її молодість і берегтимуть спогади, які залишила у них її гра у “Сватах”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress