Лобода поділилася своїм досвідом, коли вона переживала страх не встигнути виїхати з Росії

Після того, як стало відомо про масштабне вторгнення, виконавиця Світлана Лобода прийняла рішення швидко покинути територію РФ та виразити підтримку Україні. Разом зі своєю сім’єю вони переїхали до Латвії. У інтерв’ю з Раміною Есхакзай Лобода пояснила, що поспішила через страх, що не зможе вчасно покинути країну.

Після масштабного вторгнення виконавиця прийняла рішення про швидке покидання РФ та підтримку України. Сім’я Лободи переїхала до Латвії. У інтерв’ю Раміні Есхакзай Лобода розповіла, що вона поспішала, оскільки боялася, що не зможе виїхати вчасно.

Лобода поділилася, що вона знає, як люди там працюють і намагалася якнайшвидше від’їхати. Вона отримувала багато дзвінків, де їй пояснювали, які позиції є “правильними” та як їй потрібно діяти розумно, оскільки вона артистка та має вплив. Вона зрозуміла, що якщо залишиться та підтримає режим, це може призвести до проблем для неї. Тому вона вирішила якнайшвидше від’їхати, оскільки не хотіла бути причетною до цього.

Зауваження Світлани полягає в тому, що вона розуміє причину, чому її намагалися залишити в Росії. За словами виконавиці, у неї є значна аудиторія в соціальних мережах, більшість з яких складають росіяни.

Колись у мене була велика аудиторія, яка хотіла співпрацювати зі мною. Це зрозуміло, адже у мене є 15 мільйонів підписників в Instagram, більшість з яких, напевно, є росіянами. Мої знайомі та друзі переймалися за моє благополуччя і радили бути розумною, не ризикувати своїм життям та дітьми. Це було пов’язано з тим, що запропонували дуже високу оплату за сприяння. Нині артисти та актори, які вибрали іншу сторону, відчувають себе нормально, оскільки отримали великі привілеї за свої вибори. Однак я вирішила залишитися нейтральною та не підтримувати жодну зі сторін, адже це моє рішення і відповідальність за мої вчинки лежить на мені.

До 24 лютого 2022 року Світлана Лобода займалась активною діяльністю в Росії. Незважаючи на те, що повномасштабна війна розпочалась тиждень тому, вона не згадувала про конфлікт в Україні та мовчала про те, що саме Росія напала на сусідню державу. Як повідомляє tsn, в березні співачка почала відкрито говорити про ворожу агресію Росії на територію України. Після вторгнення, Лобода разом зі своєю сім’єю покинула Росію і переїхала до Латвії, розривши всі зв’язки з державою-терористкою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress