Лоліта Мілявська: п’ять шлюбів, без компромісів і з молодими чоловіками

Лоліта Мілявська, 59-річна поп-зірка, нещодавно потрапила в заголовки газет завдяки своїм відвертим коментарям про особисте життя. Співачка, яка п’ять разів виходила заміж, розповіла, що має стосунки лише з молодими чоловіками. Про це інформує thevoicemag.

Незважаючи на бурхливу романтичну історію, Лоліта залишається задоволеною своїм статусом незаміжньої. Вона розлучилася зі своїм останнім бойфрендом, який також був набагато молодшим за неї, і не планує найближчим часом осідати. Натомість вона віддає перевагу енергійності та життєвій силі молодших партнерів.

“Вік у 60 років – це прекрасно! Але якщо ви не стежите за своїм здоров’ям і не володієте достатньою енергією, то вже в 30 років можете зіткнутися з проблемами, такими як синці під очима. Особисто мені не цікаво спілкуватися тільки з однолітками, і я б хотіла знайти компанію в особі людей мого віку. Однак, я не знаю, як би ми могли провести час разом, з огляду на мої особисті вподобання і вимоги. Я не вважаю себе готовою до прийняття Віагри, а також впевнена, що у багатьох чоловіків у моєму віці може не вистачати енергії. У зв’язку з цим, я часто обираю партнерами молодих людей, щоб бути на одній хвилі в плані фізичних можливостей.” – розповідає Лоліта.

Фото: Sputnik

Незважаючи на незвичний підхід до особистих стосунків, Лоліта залишається успішною співачкою і посідає лідируючі позиції в хіт-парадах. Нещодавно вона виступила на концерті “Новий МУЗОН”, де разом з іншими відомими артистами російського шоу-бізнесу і молодими талантами продемонструвала свій творчий потенціал.

В особистому житті Лоліта понад усе цінує власне щастя. Вона не готова терпіти партнера лише заради того, щоб бути у стосунках, і відмовляється погоджуватися на щось менше, ніж справжнє кохання.

Фото: Global Look Press

Лоліта висловила свою точку зору, вважаючи, що вона дуже цінує і поважає себе. Якщо вона відчуває, що погляд її партнера не горить від любові і пристрасті, то вона готова відмовитися від таких стосунків. Вона вважає, що це не її проблеми, а проблеми її партнера.

Хоча вона визнає, що деякі пари можуть терпіти певні речі у стосунках і залишатися разом десятиліттями, Лоліта не бажає миритися з тим, що не приносить їй радості.

Лоліта висловила свою позицію з приводу терпіння, вважаючи, що вона не згодна з таким підходом. Вона розповіла, що в минулому вона відчувала себе зобов’язаною терпіти деякі ситуації в житті, просто тому що була заміжня. Але зараз вона змінила своє ставлення і прийняла рішення, що більше не буде нічого терпіти.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress