Лорак мертва для мене: Ігор Кондратюк про українську співачку

Відомий музичний продюсер Ігор Кондратюк висловив свою думку про Аню Лорак, українську співачку-зрадницю, яка нещодавно стала об’єктом насмішок і висміювання в інтернеті після її суперечливого інтерв’ю, пише tsn. Кондратюк вважає, що українцям пора забути “голубу миру” і прибрати її з нашого медіапростору, попри її колись видатну позицію у сфері розваг та шоубізнес.

Кондратюк не скупився на слова, коли говорив про Лорак, заявивши, що їй бракує інтелекту, і її дії з 2014 року це доводять. Він заявив, що Лорак зробила свій вибір, і він не був мудрим. Тому Кондратюк вважає, що вона повинна вважатися мертвою для нього та інших людей, які відчувають те ж саме.

Музичний продюсер також заявив, що ганебна позиція Лорак була очевидною, коли вона співала на концертах, присвячених армії окупантів у 2016 році. Він вважає, що навіть якщо вона пожертвує на Збройні сили України, це її вже не врятує.

Кондратюк заявив, що не може зрозуміти, чому люди досі звертають увагу на Лорак, особливо після її публічної зради. Він вважає, що її слова і дії перекреслили все, і жодні пожертви цього не змінять. Він також згадав незручне інтерв’ю Лорак, де вона не змогла вимовити слово “війна”, а замість нього використала фразу “сталося”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress