Мадонна викликає скандал своїм поведінкою на турі: чи пора вже їй поводитися відповідно до свого віку

Мадонна, легендарна співачка, яка виконала такі хіти, як “Material Girl”, оголосила про додаткові дати до свого святкового туру на честь повернення, до якого входить вісім нових концертів. Однак, шанувальників відволік кліп, який Мадонна опублікувала, супроводжуючи своє оголошення в Instagram.

На відео співачка, яка вже має 64 роки, одягнена у салатову сорочку, яку вона щойно застебнула, щоб продемонструвати свої обтягнуті ажурною сіткою ноги, присіла біля гітари і висунула язика, щоб облизати музичний інструмент. Вона сміло написала: “Чи можна закохатися у свою гітару?”.

Зображення: Instagram

Однак, деякі користувачі соціальних мереж почали висловлювати свої несхвальні думки щодо поведінки Мадонни, які вони вважали непристойними для її віку. Проте, інші захищали її, стверджуючи, що негативні коментарі були лише проявом заздрості, а Мадонна – іконою, яка надихає жінок бути вільними та щасливими у будь-якому віці.

Як повідомляє express, незважаючи на критику, Мадонна залишається сильною та впевненою в собі, і продовжує надихати мільйони фанатів своєю музикою та міцним духом.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress