Мадонна вшанувала пам’ять Сеймура Стайна: Легендарний менеджер, що змінив правила гри в музичній індустрії

Мадонна вшанувала пам’ять Сеймура Стайна після його смерті

Мадонна, культова поп-зірка, нещодавно вшанувала пам’ять Сеймура Стайна, музичного менеджера, який помер у віці 78 років. Співачка була дуже схвильована, коли говорила про вплив Стейна на її кар’єру в інтерв’ю журналу Rolling Stone.

Як повідомляє express, Стайн був легендарною фігурою в музичній індустрії, він допоміг розпочати кар’єру багатьом артистам, включаючи Мадонну, Talking Heads і The Ramones. Мадонна була однією з багатьох артистів, які скористалися його порадами та підтримкою.

В інтерв’ю Мадонна описала Штайна як “людину, що змінила правила гри”, яка повірила в її талант, коли ніхто інший не вірив. Вона розповіла про час, коли Штайн підписав її на свій лейбл Sire Records, і про те, як це назавжди змінило її життя.

Мадонна вийшла в соціальні мережі, щоб віддати данину поваги людині, якій вона завдячує своєю кар’єрою. Зображення: GETTY

“Без Сеймура Стайна я не була б там, де я є сьогодні, – сказала Мадонна. “Він був моїм ангелом-хранителем, моїм рятівником, моїм наставником і моїм другом. Він побачив у мені те, чого не бачив ніхто інший, і дав мені шанс. Я завдячую йому всім”.

Далі Мадонна описала Штайна як “першопрохідця” і “піонера”, який проклав шлях для таких артистів, як вона сама. Вона висловила глибоку вдячність за його вплив на її життя і кар’єру, а також розповіла про безмірний смуток, який вона відчула, почувши про його смерть.

“Він був генієм, – сказала Мадонна. “Він був одним з найважливіших людей в музичній індустрії, і я любила його. Я вже сумую за ним”.

Смерть Штайна стала втратою не лише для Мадонни, але й для всієї музичної індустрії. Його спадщина житиме завдяки незліченній кількості артистів, яким він допоміг розпочати кар’єру, та впливу, який він мав на індустрію в цілому.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress