Магічна колекція Меган Маркл: як герцогиня Сассекська відвертає пристріт

Меган Маркл, дружина принца Гаррі, відома своєю любов’ю до езотерики та магічних символів. В її колекції прикрас є амулети та кулони, які забезпечують захист від негативної енергії та відвертають пристріт.

Одна з її улюблених прикрас — кулон, розроблений лондонським ювелірним брендом Edge of Ember, що складається з невеликого диска з оком, оточеного зірками, з напівдорогоцінним каменем всередині. Кажуть, що кулон, який часто носить Меган, захищає свою власницю від негативних вібрацій і відвертає лихе око.

Магічна колекція Меган Маркл

Крім кулона “Око захисту”, в колекції Меган також є чотирилисник, символ удачі, і кулон у вигляді цифри “7”, який також сприяє везінню.

Однією з найбільш загадкових прикрас в її колекції є прикраса в турецькому стилі “Божа рука” – кулон у формі долоні з оком у центрі. Вважається, що ця прикраса розсіює негативні думки та погану енергію, привертає удачу та захищає власника від злих чар. Вважається, що кулон, виготовлений вручну брендом Alemdara, відлякує заздрісників і недоброзичливців від своєї власниці.

“Рука Божа”

Окрім колекції захисних прикрас, Меган також відома своєю вірою в гороскопи та астрологічні передбачення. Одного разу вона з’явилася на публіці з підвісками у вигляді сузір’їв, які відповідають знакам її дітей, Тельця і Близнюків.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress