Майбутнє без сивини: дослідження вказує на потенційний метод зупинення посивіння волосся

Нове дослідження припускає, що стовбурові клітини можуть застрягати та не здатні підтримувати колір волосся, що призводить до посивіння волосся. Дослідники вважають, що вони, можливо, знайшли потенційний спосіб зупинити цей процес і запобігти посивінню.

Сивина — це природна частина старіння, але для деяких людей вона може викликати занепокоєння. Однак нещодавнє дослідження, проведене Школою медицини Гроссмана при Нью-Йоркському університеті, свідчить про те, що вчені, можливо, виявили можливий спосіб зупинити процес посивіння. У цій статті ми розглянемо результати дослідження і те, що вони можуть означати для майбутнього кольору волосся.

Дослідження було зосереджено на стовбурових клітинах меланоцитів (МСК), які містяться як у мишей, так і у людей. Ці клітини мають здатність переміщатися між відсіками росту у волосяних фолікулах, але з віком вони застрягають у відсіку стовбурових клітин, який називається випинанням волосяного фолікула. Це призводить до того, що вони не можуть дозріти та повернутися до свого початкового розташування, де вони повинні були б регенерувати в пігментні клітини.

Фото: Getty Images/iStockphoto

За словами провідного дослідника дослідження Ци Сунь, це дослідження поглиблює наше розуміння того, як McSCs працюють для фарбування волосся. Старший дослідник дослідження Маюмі Іто вважає, що втрата хамелеонної функції стовбуровими клітинами меланоцитів може бути причиною посивіння і втрати кольору волосся.

Наступним кроком дослідників буде вивчення того, як відновити рух McSCs або метод переміщення їх назад до свого відсіку, щоб вони могли знову виробляти пігмент. У разі успіху це може означати потенційний спосіб зупинити або запобігти посивінню людського волосся.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress