Майкл Джей Фокс та його дружина: непохитна підтримка у боротьбі з хворобою Паркінсона

Майкл Джей Фокс розповів про непохитну підтримку дружини під час боротьби з хворобою Паркінсона

Майкл Джей Фокс, улюблений актор, який зіграв головну роль у культовому фільмі “Назад у майбутнє”, вже багато років бореться з хворобою Паркінсона. Незважаючи на виклики, які приходять з цим дегенеративним розладом, Фокс продовжує надихати інших своєю хоробрістю, стійкістю та непохитним оптимізмом.

У нещодавньому інтерв’ю Фокс розповів про ключову роль, яку відіграла його дружина Трейсі Поллан у його боротьбі з хворобою Паркінсона. Подружжя одружене вже понад 30 років, і Поллан була поруч з ним на кожному кроці.

Фокс розповів, що підтримка Поллан допомогла йому впоратися з фізичними та емоційними наслідками хвороби Паркінсона. Він розповів про те, що вона завжди поруч, незалежно від того, чи потрібна йому допомога з повсякденними справами, чи просто хтось, з ким можна поговорити.

“Вона була дивовижною, – сказав Фокс. “Завдяки їй я можу робити стільки, скільки я роблю, тому що вона завжди поруч, щоб допомогти мені”.

Актор, відомий за головною роллю у фільмах “Назад у майбутнє”, розповів про свій діагноз. Зображення: Getty Images

Поллан також була палким прихильником досліджень хвороби Паркінсона, працюючи разом з Фоксом над підвищенням обізнаності та збором коштів для Фонду Майкла Джей Фокса. Фонд став провідним голосом у боротьбі з хворобою Паркінсона, фінансуючи революційні дослідження та надаючи підтримку людям, які страждають на цю недугу, пише mirror.

Завдяки спільній пристрасті та відданості справі, Фокс і Поллан стали джерелом надії та натхнення для багатьох. Історія їхнього кохання є свідченням сили непохитної підтримки та сили людського духу перед обличчям негараздів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress