Максим Галкін проігнорував критиків і прилетів до Санкт-Петербурга

Гуморист відредагував свою гастрольну програму та здійснив виступ у місті, де його чекало величезне скупчення глядачів. Перші фото вже з’явилися в Інтернеті.

Максим Галкін, колишній ведучий Першого каналу, продовжує свій гастрольний тур США. У день 8 березня він виступив перед глядачами у Санкт-Петербурзі, що знаходиться у штаті Флорида. Гуморист поділився кадрами зі свого мікроблогу, де він “розігріває” місцеву публіку перед концертом. Максим Олександрович залишився в захваті від виступу та написав, що це була “неймовірно тепла зустріч”. Захід став сюрпризом для багатьох, оскільки до самого останнього моменту цього міста не було в графіку гастрольного туру.

У коментарях російськомовних жителів Флориди Галкін отримує подяку, але від співвітчизників, що залишилися в Росії, його зазвичай критикують. Коментатори висловлюються негативно про можливість бачити Галкіна в Санкт-Петербурзі, тому що він не є їхнім улюбленцем. Багато з них вважають, що краще залишитися в іншому місті та не бачити і не чути про нього.

Зазначимо, що сьогодні Максим Галкін вже привернув до себе увагу, щиро привітавши свого незмінного менеджера Ельвіру Мокробородову, яка супроводжує його в поїздці. В інтернеті з’явилися кадри, на яких артист подарував жінці торт і розкішний букет білосніжних квітів.

Максим Галкін. Зображення: інстаграм

Гуморист з якихось причин не привітав Аллу Борисівну з 8 березня, принаймні публічно. Це негайно привернуло увагу критиків та жовтої преси, яка вже почала писати про те, що Галкін, можливо, “пустився берега”, “ощасливив білявку за океаном” і т.д. Однак, сам Максим Олександрович до подібних випадів давно звик і не звертає на них уваги.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress