Марго Роббі почервоніла після пікантної несправності гардеробу, коли сукня тріснула

Голлівудська зірка Марго Роббі була змушена зшити власну сукню після дуже пікантної ситуації на церемонії вручення премії “Оскар” у 2018 році, коли її сукня розірвалася.

Марго Роббі залишилася з червоним обличчям після досить пікантної конфузу з сукнею на церемонії вручення премії “Оскар”. У 2018 році зірка “Волл-стріт” була номінована на “Оскар” за найкращу жіночу роль у фільмі “Я, Тоня”.

Але церемонія пішла не зовсім за планом, оскільки її приголомшлива сукня від Chanel розірвалася, щойно Марго увійшла до Голлівудського театру “Долбі”. Під час церемонії, як завжди, Марго виглядала приголомшливо, вдягнувши сукню Chanel Haute Couture з вишитими бісером плечима, що спадали на бюст, та відкривали його.

Біла сукня спадала до самої підлоги, закінчуючись коротким шлейфом з частково прозорою нижньою спідницею. Тримаючи в руках прозору сріблясту сумку, прикрашену дорогоцінними каменями, Марго розпустила обрізане світле волосся, яке вільно спадало на обличчя, і зробила макіяж у стилі глем.

Вона нанесла сріблясті тіні на повіки та рожевий блиск на губи, коли посміхалася перед камерами на червоній доріжці – але це було не надовго. Коли вона зайшла всередину, одна з бретелей сукні відірвалася – і у Марго не було часу чекати на швачку чи стиліста.

Марго Роббі залишилася з червоним обличчям на церемонії вручення “Оскара”. Зображення: Getty Images

Натомість вона попросила швейний набір і власноруч відремонтувала сукню.

“О, я не маю на це часу!”, коли її запитали, чому вона ремонтує власну сукню. Виявляється, що Марго – неабияка швачка, адже їй вдалося відремонтувати сукню без жодних ускладнень, зізналася Марго.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress