Maruv продовжує життя за кордоном та ігнорує війну на території України

Українська співачка Maruv продовжує своє життя за кордоном та ігнорує злочинні дії Російської Федерації на території України. Незважаючи на те, що в країні триває війна, співачка публікує в соціальних мережах відео зі своїми подорожами та розвагами у розкішних готелях.

Марув отримала сильну критику від українських користувачів мережі, які нагадали їй про те, що Росія продовжує вбивати її співвітчизників. Відповідь співачки на це була неоднозначною, адже більшість коментарів під публікаціями Maruv просто зникають, пише ТСН.

Попри все це, артистка продовжує займатися музикою та готується до випуску кількох нових треків англійською мовою. Нещодавно Корсун переклала свою сторінку на англійську мову, що свідчить про те, що співачка сподівається на успіх за кордоном.

Зображення: instagram.com/maruvofficial

Варто зазначити, що до початку війни в Україні Maruv активно будувала свою кар’єру в Росії. Проте після початку конфлікту вона заявила про свою підтримку українських військових та звернулася до російських солдатів з проханням замислитися над своїми діями. Однак, згодом артистка почала ігнорувати війну та давати інтерв’ю російським пропагандистським ЗМІ, що викликало сильну критику з боку української громадськості.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress