...

Маша Єфросиніна поділилася інформацією, як її чоловік служив на фронті

Чоловік телеведучої Маші Єфросиніної, вирішив захистити свою країну та приєднатися до військових на фронті. Ця відважна дія стала причиною занепокоєння для зірки, яка зараз переживає важкий час.

У свіжому інтерв’ю артистка висловилася про те, як важко їй було змиритися з рішенням її коханого. Вона навіть звернулася до психолога, щоб допомогти собі впоратися з емоціями. Після цього ведуча проробила свої звинувачення на адресу чоловіка за те, що він залишив сім’ю.

Маша зазначає, що зустрічається з психологом кілька разів на тиждень, оскільки раніше вона звинувачувала свого чоловіка в тому, що він пішов з дому. Це забирало у неї багато часу та вимагало психологічного захисту. Її мислення переконувало, що вона залишилася сама, оскільки чоловік написав заповіт, який свідчив про його прощання зі своєю родиною. Як повідомляє mega-music, Маша працює над тим, щоб змогла адекватно сприйняти свого чоловіка, коли він повернеться, і коли він буде дуже змінений. Вона вірить, що він змінюється вже зараз.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!