Меган і Гаррі можуть “завалити” королівську коронацію спеціальним посланням

Принц Гаррі і Меган Маркл ще не вирішили, чи полетять вони назад до Великобританії на святкування 6 травня, незважаючи на те, що були запрошені як частина 2000-тисячної пастви Вестмінстерського абатства.

Принца Гаррі та Меган Маркл попередили, що вони можуть “затьмарити” коронацію, якщо спробують відсвяткувати день народження Арчі з розмахом. Кажуть, що члени королівської сім’ї все ще розглядають запрошення відвідати церемонію через десять тижнів. Ця подія збіглася з четвертим днем народження їхнього сина Арчі, але вони мають намір відсвяткувати цей день, навіть якщо полетять назад до Британії.

Якщо вони повернуться на початку травня, інсайдери кажуть, що вони все одно мають намір влаштувати вечірку для свого сина – так само, як вони зробили б це в Каліфорнії.

Принц Гаррі і Меган Маркл

Але їм сказали, що вони ризикують затьмарити важливий момент для батька Гаррі, повідомляє Express.co.uk. Це включає в себе публікацію оголошення про день народження за кілька годин до коронації. Як повідомляє mirror.co.uk, подружжя відсвяткувало день народження Лілібет Діани під час платинового ювілею королеви минулого літа і випустило її портрет.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress