Меган Маркл з’явилася на публіці вперше після оголошення нових королівських титулів своїх дітей Арчі та Лілібет

Меган Маркл приєдналася до своїх друзів на сніданку в Західному Голлівуді, щоб відзначити Міжнародний жіночий день. Це сталося всього кілька годин після оголошення про нові титули Арчі та Лілібет – їх стали називати принцом і принцесою.

Після того, як було оголошено, що діти Меган Маркл та принца Гаррі будуть відомі як принц Арчі та принцеса Лілібет, Меган вперше з’явилася на публіці. Вона з’явилася на бранчі з друзями на честь Міжнародного жіночого дня всього за кілька годин після того, як вони з Гаррі опублікували заяву, у якій підтвердили хрещення Лілібет і назвали її принцесою.

Меган посміхалася, виходячи з сніданку з друзями. Зображення: MEGA / BACKGRID

Букінгемський палац підтвердив зміну, що стосується Арчі та відповідає королівському протоколу після смерті королеви та вступу на престол короля Чарльза.

Меган, яка посміхалася, була одягнена в чорний наряд та темні окуляри для захисту від сонця від Valentino, мала білі мюлі також від Valentino та чорно-білу сумочку від Chanel. Вона була помічена на виході з ресторану Gracias Madre у Західному Голлівуді.

Меган провела благодійний прийом для фонду Harvest Home. Зображення: MEGA / BACKGRID

Коли вона вийшла з приміщення, її привітали фотографи, які чекали на неї, з Міжнародним жіночим днем. Як повідомляє mirror, перед тим, як сісти в машину, вона привітала їх, сказавши: “Доброго дня, хлопці”. Вона також подякувала їм та побажала гарного дня: “Дуже вам дякую і гарного вам дня, хлопці”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress