Мелатонін і збільшення ваги – як добавки мелатоніну впливають на масу тіла?

Мелатонін і збільшення ваги: ​​мелатонін в першу чергу впливає на якість сну – він полегшує засинання і сон усю ніч. У деяких, однак, спостерігається дефіцит мелатоніну, що порушує сон. У свою чергу, сон, а точніше його недолік, може негативно позначитися на масі тіла або перешкодити схудненню. Однак немає сенсу приймати мелатонін, якщо хтось не має проблем зі сном.

Мелатонін є іншим препаратом, поряд з бутиратом натрію, якому приписують ефект підтримки підтримки нормальної маси тіла або схуднення. У цьому є багато правди, але не досить просто сказати, що мелатонін зупинить набір ваги чи що він допоможе всім схуднути.

Мелатонін і ти

Мелатонін може бути пов’язаний зі зміною ваги , впливаючи на якість сну. З іншого боку, сон може безпосередньо впливати на гормональний баланс, який відповідає за підтримку здорової маси тіла. Коротше кажучи: недосип може сприяти набору ваги або ускладнювати схуднення.

Оскільки належний рівень мелатоніну в організмі перед нічним відпочинком необхідний для повноцінного сну та повноцінного сну, його дефіцит може викликати порушення сну та збільшення ваги.

Хороший сон підтримує правильний гормональний баланс. Є два гормони: грелін і лептин. Грелін змушує вас відчувати голод, а лептин викликає відчуття ситості. Порушення сну може збільшити секрецію греліну і знизити лептин, через що людина відчуває постійний голод , а відчуття ситості після їжі буде тривати недовго. Це, в свою чергу, сприяє потягненню до калорійних перекусів. І набирає вагу.

Мелатонін і втрата ваги

Одним із елементів підтримки схуднення є хороший нічний сон. Достатній сон лише полегшує схуднення. Однак це не єдина умова, яка повинна бути виконана, щоб схуднути – дієта, підкріплена фізичною активністю, є ключовою.

збільшення ваги

Правильний рівень мелатоніну в організмі може підтримувати втрату ваги. Добавки рекомендовані людям, які мають проблеми із засипанням або не можуть спати вночі.

Якщо хтось добре спить, не прокидається і не чекає довго, щоб заснути, прийом мелатоніну не прискорить схуднення. Крім того, занадто високий рівень мелатоніну може мати негативні наслідки: ускладнювати консолідацію спогадів, викликати кошмари, надмірну сонливість, втому та депресію.

Побічні ефекти мелатоніну

Препарати мелатоніну містять попередження про те, що в окремих випадках прийом мелатоніну може викликати нудоту, сонливість, головний біль і запаморочення.

Передозування мелатоніну може призвести до психозу, гепатиту або невриту зорового нерва. Протиотрути від передозування мелатоніну не існує. Якщо виявити досить рано, його можна мінімізувати шляхом промивання шлунка.

Чи можна звикнути до мелатоніну? НІ. Навіть тривале вживання не викликає звикання.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress