...

Метью МакКонахі поділився фотографією 14-річного сина Леві після травми

Син Меттью МакКонахі Леві постраждав під час катання на серфінгу, але не хвилюйтеся: з ним все гаразд, все гаразд.

Однак 14-річний хлопець отримав «сувеніри від серфінгу» після того, як відважився побороти хвилі. Про це Метью написав поруч із фотографією Леві в Instagram від 2 березня, на якій він демонструє три пов’язки на спині. Підліток, який має світло-каштанове хвилясте волосся свого батька, стоїть прямо на пляжі, тримаючи в руках дошку для серфінгу. Його обличчя не видно.

«Сувеніри з серфінгу», — підписав Метью це фото сина Леві

Метью виховує Леві — свого старшого сина — разом із дружиною Камілою Алвес, а також 13-річною донькою Відою та 10-річним сином Лівінгстоном. Протягом багатьох років актор час від часу приводив дітей на червоні доріжки, хоча рідко ділиться їхніми фотографіями у своєму Instagram. Каміла, з іншого боку, показувала своїх дітей, коли вони підростали, зокрема, фотографію від 26 лютого, на якій Метью стриже Лівінгстона, а Леві дивиться на них. Як повідомляє eonline.com, в червні минулого року вона поділилася відео, на якому вони роблять Метью сюрприз на День батька.

«І… ми його сьогодні зловили…», — написала вона про їхню витівку. «Діти поводилися так, ніби не знали, який сьогодні день, аж до середини походу».

Найкращий дядько @woodyharrelson сумнівається, чи торт веганський чи ні!!!

Врешті-решт вони подарували татові милу записку, а Каміла написала в Instagram: «З Днем батька @officiallymcconaughey ти наш компас, і бачити батька, яким ти є для наших дітей — це щоденне благословення».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!