Мільярди на безпеку: Як Україна готується захистити своє майбутнє

Україна

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд схвалив проєкт бюджету на 2024 рік. Згідно з цим проєктом, очікується, що власні доходи загального фонду бюджету становитимуть 1 трильйон 560 мільярдів гривень, а видатки загального фонду – 3 трильйони 108 мільярдів гривень.

Основний акцент у проєкті бюджету зроблено на оборону і безпеку України, на ці цілі буде спрямовано більша частина всіх бюджетних ресурсів, а саме 1 трлн 685 млрд грн. Це на 113 млрд грн більше, ніж у 2023 році. І як і цього року, кожна гривня податків громадян та бізнесу буде спрямована на підтримку Сил безпеки та оборони.

Другий пріоритет — соціальна сфера, на яку передбачено 469 мільярдів гривень, що на 25 мільярдів більше, ніж торік.

Третій пріоритет — охорона здоров’я та освіта. На сферу освіти виділено 179 млрд грн, що на 23 млрд грн більше, ніж минулого року. На охорону здоров’я виділено 202 млрд грн, що на 24 млрд грн більше, ніж у 2023 році.

Четвертий пріоритет — підтримка ветеранів. Видатки на цю програму збільшуються вдвічі — з 6,8 млрд грн у 2023 році до 14,3 млрд грн наступного року.

П’ятий пріоритет — відновлення економіки. Підвищення податків не передбачається, а уряд продовжує запускати програми пільгового кредитування, безповоротних грантів, таких як eRobota, підтримки українських стартапів, а також нові програми для індустріальних парків, інвестиційних проєктів та підтримки українських виробників.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress