Моє “левеня”: Віктор Павлік про свої відносини з сином та сімейне життя

Віктор Павлік, популярний український співак і батько маленького сина Михайла, нещодавно розповів в інтерв’ю про свій батьківський досвід. Павлік розповів, що його син, якому скоро виповниться два роки, має певні проблеми з мовленням і ще не розуміє, що таке війна. Через це Павлік вирішив не обговорювати з сином поточний конфлікт між Україною та Росією.

“Коли він підросте, він буде все знати: мама мені щось розповість, я йому розповім”, – пояснив Павлик під час ефіру на телепрограмі “Є Питання”. “Зараз немає сенсу розповідати йому, що показують в новинах. Він цього ще не розуміє”.

Павлік також зізнався, що через щільний робочий графік йому іноді складно проводити час із сином. Проте він намагається бути присутнім при кожній нагоді.

Фото instagram.com/repyahovakate

“Я граюся з ним, розповідаю йому щось, даю вітамін D, коли я вдома. А коли мене немає, я нагадую йому про маму, — каже Павлик. Я називаю сина “левеня” – він трохи підріс. І завжди його розчісую. Міша дуже любить цю процедуру. У мене є гарний, якісний англійський гребінець, який мені подарувала для нього дружина”.

Павлік та його син також із задоволенням ходять разом до басейну, де Михайло бере уроки плавання і розвинув у собі любов до води.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress