“Мурашки на шкірі”: коли фонограму Орбакайте відключили, люди в залі застогнали

Крістіна Орбакайте звикла слухати критику від російської аудиторії. Давно народ вирішив, що вона не має таланту як артистка, а успіх досягла завдяки лише зв’язкам її матері.

Однак, минулого року Алла Пугачова покинула Росію, а її дочка залишилася там. Незважаючи на це, її поведінка як артистки майже не зазнала змін. Вона продовжує активно зніматися в кіно, подорожувати країною з концертами та з’являтися на різних ТВ-шоу.

Через кілька місяців Крістіні Орбакайте виповниться 52 роки, і більшу частину свого життя вона провела на сцені. Вона давно зарекомендувала себе як справжній професіонал. Однак, у росіян стало звичкою лаяти доньку Пугачової, і мало хто з її хейтерів дійсно цікавиться її творчістю.

Нещодавно популярний блогер випустив відео, в якому розкритикував виступ Христини на “Авторадіо”. Цікаво, що для аналізу він обрав запис з 2015 року. Блогер стверджує, що дочка Примадонни не виконала пісню належним чином, називаючи її безголосою. Його прихильники приєдналися до хейту, безпідставно накидуючи безталанність на Крістину як співачку.

Легко знайти відео, на якому диванний аналітик обговорює виступ співачки. Це можна зробити на YouTube та сформувати власну думку про її талант. Крістіна Орбакайте виконала хіт “Без тебя” на невеликій сцені радіостанції. Вона виступала без фонограми, згідно з правилами “Авторадіо”. Якщо подивитися оригінальний запис виступу, можна побачити, що глядачі в залі дійсно захопилися, коли співачка почала співати. Вони не ахнули від жаху, а від захвату.

Впродовж 7 років відео міні-концерту зібрало майже 4 мільйони переглядів і сотні коментарів від слухачів радіо, серед яких немає жодного критичного. Як повідомляє stebel, слухачі відзначають захоплення виконанням Орбакайте.

Користувачі Мережі залишили такі коментарі:

  • “Мені викликає мурашки по шкірі”;
  • “Це неймовірно потужно. Я дуже люблю її талант”;
  • “Крістіна дуже круто заспівала!”;
  • “Коли Крістіна співає, її душа говорить. Це означає, що все, що вона робить, завжди буде неперевершеним!”;
  • “Голос її ллється так чисто, що не потрібна ніяка фанера”;
  • “Я не є фанатом Орбакайте, але вона дійсно круто заспівала!”

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress