На концерті “Пожежа” у Варшаві Володимир Дантес захищає честь своєї колишньої партнерки

На концерті “Пожежа” у Варшаві, під час запального виступу зі співаками Олексієм Дурнєвим і Раміною Есхакзай, Володимир Дантес отримав запитання від однієї з прихильниць щодо вибору своєї партнерки на музичному шоу “Зірковий шлях”. На що співак відреагував несподівано захисно.

Відомо, що розлучення Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої викликало багато обговорень серед їхніх шанувальників, які розділилися на два табори і продовжують сперечатися про правильність вчинків кожного з партнерів. Однак, Дантес зробив свій вибір і вже виступає з новою музичною партнеркою – Дашею Кацуріною.

Після запитання прихильниці про вибір Кацуріної та її згадки про те, що Дорофєєва – не топ-співак, він раптово відреагував та заступився за свою колишню партнерку. Він відмовився приймати будь-які звинувачення, що адресовані їй та заявив, що не бажає, щоб її ображали. “Не потрібно ображати моїх колишніх. Чому ви задаєте такі запитання? Чи вам потрібно обсміювати все, що було в моєму житті, мене та мою колишню?” – різко запитав артист.

Таким чином, Володимир Дантес продемонстрував своє повагу до своєї колишньої партнерки та свою готовність відстоювати її честь в будь-якій ситуації.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress