На рідкісних фото виявилося, що син Кейт Міддлтон надзвичайно схожий на принца Вільяма в дитинстві

На аукціоні було представлено унікальні фотографії британської королівської родини. Син Кейт Міддлтон і принца Вільяма, який є старшим, неймовірно схожий на свого батька у тому ж віці, коли йому було три місяці.

Принц та принцеса Уельська, обидва у віці по 40 років, виховують трьох дітей: 9-річного Джорджа, 7-річну Шарлотту та 4-річного Луї. В Мережі часто виникають дискусії про те, ким з батьків більше схожі юні спадкоємці престолу.

Сьогодні на аукціоні було представлено захоплюючу колекцію особистих фотографій членів британської монархії. Один зі знімків зображував принцесу Діану, яка тримала на руках свого тримісячного сина Вільяма. Фотографія була зроблена під час традиційних канікул у Балморалі, Шотландія. Ще один кадр показував хрестини принца Джорджа у 2013 році, і малюк був точною копією свого батька у тому ж віці.

фото: соцмережі

У вересні 1982 року були зроблені декілька рідкісних фотографій, на яких можна побачити сяючого Чарльза, який колисає свого первістка. Також на інших знімках присутні Діана в зелених гумових чоботях та Чарльз, які позують поряд з покійною королевою Єлизаветою II.

Під час візиту до Балморалу, Джон Леонард Кінг (барон Кінг Вартнабі), бізнесмен і голова British Airways, зібрав колекцію з 22 кадрів, які зараз готують до продажу. Лот буде аукціонуватися у березні Стівеном Дрейком з Willingham Auctions у Кембриджширі. Дрейк заявив, що колекція незаперечно викличе великий інтерес у всьому світі, оскільки якість королівських пам’ятних речей в ній надзвичайно висока. Кінг Вартнабі був добрим другом королівської родини.

Було зроблено багато фотографій Діани, але ці зображення надають дійсно особисту перспективу. Колекція фотографій є унікальною річчю, яку неможливо повторити. Фото Чарльза, який держить Вільяма, захоплює своєю емоційністю – він виглядає гордим та щасливим батьком. На зображеннях Діани, Чарльза та Вільяма видно, що вони складають повноцінний сімейний колектив – такі фото вражають натхненням. Про це повідомив Дрейк.

фото: соцмережі

Організатор торгів зазначив, що в палаці регулярно публікуються фотографії членів королівської родини, але ці знімки значно відрізняються від тих, що робляться для преси. На фото представники монархії зображені як звичайні люди, що для них є несподіваним досвідом.

Як аукціонери, ми зберігаємо наші предмети лише на короткий період часу, тому це дуже цікаво мати їх тут. Це дійсно викликає великий інтерес. Раніше ми ніколи не мали нічого подібного. На аукціоні було продано багато фотографій принцеси Діани, але ще не було таких кадрів, де вона виглядала настільки спокійно, як у перші роки її шлюбу з принцом Чарльзом. Колекція фотографій продається з негативами, тому покупець матиме авторські права на неї, якщо її придбає, – Mirror цитує Стівена.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress