Надія Матвєєва показала, як створити елегантний образ: трендові варіанти від відомої ведучої

Надія Матвєєва, відома українська ведуча, нещодавно продемонструвала свою приголомшливу фігуру в трьох відвертих сукнях різних кольорів — білому, зеленому та персиковому.

У світі моди ніколи не виходять з моди такі базові речі, як класичні джинси, тренч та елегантна сукня. Почуття моди Матвєєвої відображає це, коли вона виставляє напоказ свої вигини в цих трьох сукнях, які, безсумнівно, зведуть з розуму будь-якого чоловіка.

Ще більше вражає те, як Матвєєва поєднала свої вбрання, щоб створити справді унікальний образ. Один з образів вона доповнила жакетом, а другий — тонким шкіряним ременем. Її підписники в Instagram не могли не засипати її компліментами. “Надю, ти чудова і ніжна, — написав один з шанувальників. “Ваші вбрання неймовірні! А ці кольори просто приголомшливі”, – додав інший.

У свої 54 роки Матвєєва доводить, що вік — це лише цифра, коли мова йде про моду. Її стиль надихає багатьох жінок, які хочуть виглядати елегантно і модно незалежно від віку. Якщо ви хочете оновити свій гардероб, візьміть приклад з колекції Матвєєвої та зробіть ставку на вічні речі, які ніколи не вийдуть з моди.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress