Надія Мейхер-Грановська та Олег Винник: сусіди в новому місці проживання

Надія Мейхер-Грановська, колишня учасниця відомого гурту “ВІА Гра”, нещодавно потрапила на перші шпальти газет через своє нове місце проживання з українською зіркою Олегом Винником. Мейхер-Грановська відома своєю приголомшливою красою, чудовими вокальними даними та акторським талантом, які принесли їй відданих шанувальників.

Хоча Мейхер-Грановська багато років розвивала свою кар’єру в Росії, вона все ще вважається однією з найкрасивіших жінок в Україні. Вона також знялася в кількох українських фільмах, які часто фінансувалися російським кінематографом. Однак в останні роки багато українських артистів повернулися додому через тривалу війну з Росією.

Мейхер-Грановська також підтримує свою батьківщину і засуджує конфлікт у соціальних мережах. Хоча зараз вона проживає в Німеччині, де живе зі своєю сім’єю, включаючи дітей, вона залишається пов’язаною зі своїм українським корінням.

Блогер Богдан Беспалов нещодавно виявив, що Мейхер-Грановська і Винник живуть в одній країні, причому Мейхер-Грановська мешкає по сусідству з Винником. Наразі вона не планує повертатися додому, але продовжує по-своєму підтримувати Україну та її народ.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress