Надула губки перед камерою: Ніколь Шерзінгер скинула спідню білизну через гламурну рожеву сукню

Ніколь Шерзінгер скинула спідню білизну у гламурній рожевій сукні, продемонструвавши при цьому своє дуже довге волосся. 44-річна зірка Pussycat Dolls розпустила своє довге темне волосся у глянцеву пряму зачіску і надула губки перед камерою.

Ніколь обрала дуже гламурний макіяж, а також яскраву рожеву сукню, що підкреслювала її засмагу. Приголомшливим фото співачки поділився її талановитий перукар Дімітріс Джаннетос, який також робив зачіски таким зіркам, як Кортні Кардашян Баркер та Меган Трейнор.

Ніколь скинула нижню білизну і вдягла приголомшливу рожеву сукню. Зображення: Instagram

Красиве рожеве вбрання Ніколь з’явилося після того, як вона сенсаційно виглядала в бікіні кольору карамелі, позуючи на пляжі в Барбадосі. 44-річна акторка обрала для відпочинку на пляжі яскравий різнокольоровий купальник з глибоким декольте і відповідні плавки.

Ніколь продемонструвала свою підтягнуту фігуру серією ідеальних поз на піску. Вона продемонструвала свій рельєфний прес, простягнувши руки високо над головою, а потім розкуйовдила волосся і надула губки перед камерою.

Ніколь була на церемонії нагородження iHeartRadio Awards. Зображення: Rex

На останньому знімку вона сидить на пляжі, і лише її силует видніється на тлі заходу сонця. Посилаючись на своє ідеальне місце відпочинку, вона написала у підписі: “Рай на землі”.

Ніколь виглядає неймовірно на відпочинку на Барбадосі у своєму барвистому бікіні. Зображення: Instagram

Один шанувальник поспішив написати: “Ангел на Землі”, другий вигукнув: “Ого!!! Боді”, а третій додав: “Боже, які чудові моменти, дякую, що поділилася з нами”, одна з них послалася на слова пісні Pussycat Dolls “Don’t Cha” і написала: “Хіба ви не хотіли б, щоб ваш чоловік був таким же гарячим, як я….”. Так, очевидно”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress