...

Нахабна Дженніфер Лопес поплескала чоловіка Бена Аффлека по сідницях під час поцілунку

Дженніфер Лопес посміхається після того, як поплескала чоловіка Бена Аффлека по сідницях під час поцілунку на прем’єрі його фільму «Air«.

53-річна Джей Ло була одягнена в жовту сукню від дизайнера Антоніо Грімальді на червоній доріжці в театрі «Регентство» в Лос-Анджелесі. Дженніфер вийшла заміж за Бена минулого року і була підтримкою актора Бетмена під час його першої презентації спортивного фільму.

Нахабна Джей Ло посміхнулася після того, як поплескала чоловіка Бена Аффлека по сідницях Зображення: Getty

Можливо, вона мала на увазі слоган Nike «Just Do It», коли переїжджала до Лос-Анджелеса. Для нового фільму Бен об’єднався зі своїм другом Меттом Деймоном.

Можливо, вона пам’ятала слоган Nike «Просто зроби це», коли робила свій крок. Зображення: Avalon

«Я дуже люблю Метта і довіряю йому, і було дуже приємно працювати разом», сказав Бен.

Джей Ло прийшла підтримати в жовтій сукні від Antonio Grimaldi. Фото: Splash News

Минуло 25 років відтоді, як дует отримав «Оскар» за найкращий оригінальний сценарій до фільму «Розумниця Вілл Хантінг» 1997 року. Судові записи свідчать, що Джей Ло і Бен Аффлек отримали свідоцтво про шлюб в окрузі Кларк, штат Невада, 16 липня 2022 року.

Голлівудська пара має довгу історію разом, оскільки вони почали зустрічатися ще у 2002 році і мали намір одружитися, але через два роки розірвали свої заручини. Їхній роман розвинувся після того, як вони відновили стосунки у травні 2021 року, лише через місяць після того, як 52-річна акторка та співачка розірвала стосунки з колишньою зіркою «Янкіз», 46-річним Алексом Родрігесом.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!