Найбільш бюджетна риба з високим вмістом вітаміну D, яку варто спробувати

Весняне обов’язкове меню повинно включати продукти, що містять найбільше вітаміну D. Дієтологи рекомендують цілу лінійку корисних продуктів, які мають бути на нашому столі сьогодні. На першому місці знаходиться доступна риба.

Де шукати сонячний вітамін?

Наш організм відмовляє нам, коли нам не вистачає найважливішого вітаміну. Якщо ми його не отримуємо достатньо, можуть з’явитися такі симптоми, як сонливість, підвищена дратівливість, апатія та поганий настрій. У результаті наш імунітет може ослабнути, що зробить нас більш схильними до захворювань, таких як ГРЗ. Щоб зустріти весну зі здоровим організмом, ми повинні переглянути наш раціон харчування та додати до нього необхідні продукти.

Риба

Вам не обов’язково купувати дорогу рибу, оскільки атлантичний оселедець також є дуже корисним. Він містить близько 600 МО вітаміну D і Омега-3 жирних кислот. На рівні з скумбрією є ще одна риба, яка є неперевершеною щодо запасу жирних кислот, вітамінів і мінералів – це скумбрія.

Гриби

Для отримання вітаміну D найкраще використовувати гриби, такі як лисички, гливи, печериці, шиїтаке та білі. Найбільш ефективною є вживання свіжих грибів, хоча можна також скористатися сушеними.

Яйця

Вчені розрахували, що у одному курячому жовтку міститься близько 20 МО вітаміну D, тоді як у перепелиному жовтку ця кількість трохи менше. Рекомендовано споживати 1-2 яйця на день.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress