Найпопулярніші страви на сніданок серед українців: результати опитування

Які страви найбільш популярні на сніданок серед українців? Ділимось результатами опитування. Деякі з них стали справжніми хітами, а деякі, навпаки, залишилися не дуже популярними.

Усе починається з яйця

Більшість наших читачів, які брали участь в опитуванні на сайті, знайомі з латинським прислів’ям, яке зазвичай перекладається як “сніданок – це найважливіший прийом їжі”. Це підтверджується відповідями на запитання про улюблену страву на сніданок, на яке 42% респондентів відповіли, що найчастіше їдять страви з яєць. Це зрозуміло, оскільки багато людей вміють готувати яйця і починають свій ранок з цієї страви.

У трійці призерів на другому місці знаходяться каші з результатом у 39%. Вони вибираються за смаком, починаючи з вівсяної каші і закінчуючи гречаною.

На третьому місці знаходяться бутерброди, тости та сендвічі, які користуються популярністю на рівні 27%. Ці страви невід’ємні частини нашого харчування.

Значна кількість українців віддає перевагу здоровому харчуванню, згідно з результатами дослідження. Зокрема, п’ята частина опитаних (21%) висловили позитивне ставлення до сніданку з сиром. Крім того, серед тих, хто обрав цей продукт, 12% відзначили своє захоплення сирниками та запіканками, тоді як 8% підтримали йогурти, кефір і ряжанку.

На сніданок – кава

Сніданок – важлива складова здорового способу життя. Згідно з нашим опитуванням, 12% опитаних обрали “тільки каву” як перший прийом їжі, а 8% взагалі не снідають. Але є й ті, хто вважає, що сніданок – це можливість насолодитися чимось смачним.

За результатами опитування, 7% наших читачів зізналися, що часом захоплюються печивом і булочками. Ще 3% заявили, що не можуть встояти перед тортиками і цукерками. Але не всі вибирають солодке на сніданок. 6% респондентів надають перевагу “чомусь дуже ситному” або “тому, що залишилося з вечері”.

Незважаючи на різноманітність сніданків, здорове харчування залишається важливим.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress