...

Найсексуальніша жінка в світі Джессі Джеймс Декер, довела своїх підписників до божевілля

Американська кантрі-поп-співачка Джессі Джеймс Декер довела своїх підписників до божевілля нещодавньою сексуальною фотосесією, в якій вона вбралася у відверті бікіні для фотозйомки.

На початку тижня Джессі Джеймс Декер вразила своїх підписників відвертою фотосесією, на яких вона знялася в бікіні. 34-річна американська кантрі-співачка розмістила кілька знімків своєї нової колекції купальників у своєму Instagram у понеділок, 13 березня.

Джессі Джеймс Декер показала пікантний образ в Instagram. Зображення: Джессі Джеймс Декер /Instagram

Музикантка I Still Love You поділилася трьома відвертими кадрами, на яких вона демонструє свою неймовірну фігуру у відвертих бікіні з двома шлейфами, що підкреслюють її переваги. На одному з фото Джессі виливалася в бірюзовому бікіні, яке мало круглий виріз посередині лінії грудей. В іншому — розкішна співачка обрала гарно вишитий суцільний купальник на своїй кухні, а в рожевому бікіні, розкинувшись у шезлонгу, показала, як б’ються пульси на її тілі.

Джессі шалено підтримував її вірний легіон шанувальників. Зображення: Jessie James Decker /Instagram

Джессі сяяла на фотографіях, укладаючи свої неймовірні темно-русяве волосся у глянцеві хвилі.

Рекламуючи свій бренд Kittenish, вона написала: «Наша довгоочікувана колекція @kittenish SWIM офіційно виходить в ефір завтра!!!!!. Приготуйтеся, солодкі щічки! Переведіть свої годинники на 12:00!!!.

Джессі одягла вбрання від свого модного бренду. Зображення: Jessie James Decker /Instagram

Вірний легіон прихильників Джессі першими збіглися до розділу коментарів, де вони ділилися компліментами на адресу співачки Love On The Brain: сав: «Ти така сексуальна», «Найсексуальніша жінка з усіх живих ІМХО!»

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!