...

«Напартачила»: Кортні Кокс зізнається, що зробила занадто багато пластичних філерів

Кортні Кокс поділилася своїми враженнями щодо використання філерів та заявила, що це спричинило у неї «ефект доміно», який перешкодив їй усвідомити, як вона насправді виглядає.

Кортні Кокс озирнулася на свій досвід використання омолоджуючих ін’єкцій і відверто визнала, що «напартачила». 58-річна зірка серіалу «Друзі» зізналася, що тепер розуміє, що перестаралася з філерами, і каже, що більше не хоче перегинати палицю у спробі покращити свою зовнішність.

Вона розповіла, що її використання було схоже на «ефект доміно», кажучи, що в той час вона не усвідомлювала, як вона виглядає для інших людей. Як повідомляє mirror, акторка назвала ці спроби своїм найбільшим б’юті-жалем і висловила подяку за те, що вони не були постійними.

Говорячи про зловживання косметичними процедурами, Кортні сказала: «Ти дивишся в дзеркало і думаєш: «О, це виглядає добре»… Ти не усвідомлюєш, як це виглядає для сторонньої людини». Кортні Кокс росповіла, що незабаром виявила, що «зробила занадто багато філерів» і «повинна була їх видалити».

«Слава Богу, що вони видаляються. Я наробила багато помилок, а тепер, на щастя… я змогла виправити більшу частину з них», про це вона розповіла Кірбі Джонсон і Сарі Тан Крістенсен в подкасті Gloss Angeles

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!