“Напартачила”: Кортні Кокс зізнається, що зробила занадто багато пластичних філерів

Кортні Кокс поділилася своїми враженнями щодо використання філерів та заявила, що це спричинило у неї “ефект доміно”, який перешкодив їй усвідомити, як вона насправді виглядає.

Кортні Кокс озирнулася на свій досвід використання омолоджуючих ін’єкцій і відверто визнала, що “напартачила”. 58-річна зірка серіалу “Друзі” зізналася, що тепер розуміє, що перестаралася з філерами, і каже, що більше не хоче перегинати палицю у спробі покращити свою зовнішність.

Вона розповіла, що її використання було схоже на “ефект доміно”, кажучи, що в той час вона не усвідомлювала, як вона виглядає для інших людей. Як повідомляє mirror, акторка назвала ці спроби своїм найбільшим б’юті-жалем і висловила подяку за те, що вони не були постійними.

Говорячи про зловживання косметичними процедурами, Кортні сказала: “Ти дивишся в дзеркало і думаєш: “О, це виглядає добре”… Ти не усвідомлюєш, як це виглядає для сторонньої людини”. Кортні Кокс росповіла, що незабаром виявила, що “зробила занадто багато філерів” і “повинна була їх видалити”.

“Слава Богу, що вони видаляються. Я наробила багато помилок, а тепер, на щастя… я змогла виправити більшу частину з них”, про це вона розповіла Кірбі Джонсон і Сарі Тан Крістенсен в подкасті Gloss Angeles

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress