Настя Каменських ділиться своїм досвідом відносно тиску на вагітність та материнство: “Дитина народиться, коли вона буде готова до цього”

Українська співачка Настя Каменських заявила, що не має наміру визначати конкретний час на народження своєї дитини і не бажає піддаватися тиску щодо цього процесу. Вона відповіла на запитання шанувальників, які постійно питають, чи є вона вагітною. Стаття була перероблена з цієї причини.

“Кожен з нас різний, має свій власний життєвий шлях та “таймінг” важливих подій. Наші життя не можуть бути контрольовані і планування на певний час з’явлення нового життя не є правильним підходом, щонайменше з урахуванням майбутнього дитини. Я вірю, що нова душа народжується у цей світ, коли саме вона цього бажає”, – заявила Каменських.

Співачка заявила, що набридливі запитання про дітей від рідних, друзів та навіть випадкових знайомих, які не мають жодного стосунку до цієї теми, її дратують. Вона зауважила, що це особисте питання кожної родини, коли вони вирішують, коли і як з’явиться дитина або народиться нове життя, і це повинні робити тільки майбутні батьки. Рідні, друзі та інші люди, які намагаються нав’язати поради, наприклад, “Тобі вже пора мати дітей, на що ти чекаєш?”, повинні утримуватися від таких питань – додала вона.

Як повідомляє Viva, Настя Каменських висловила свою точку зору щодо материнства та підкреслила важливість поваги до особистого життя людей.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress