Настя Каменських і Потап: правда про їхні стосунки та майбутнє разом

Настя Каменських розкрила правду про своє особисте життя, чи розлучається вона з Потапом?

Українська музична сенсація, Настя Каменських, нещодавно відповіла на чутки про свій шлюб з репером і продюсером Потапом. Протягом декількох тижнів шанувальники спекулювали на їхніх стосунках, посилаючись на відсутність спільних публікацій у соціальних мережах та публічних виходів у світ. Однак пара досі тримала язик за зубами.

Під час нещодавнього благодійного концерту в Києві Настя скористалася можливістю покласти край чуткам і відповісти на нагальні питання шанувальників. З посмішкою на обличчі вона впевнено заявила: “Я не розлучаюся з чоловіком, у мене все добре!”. Її заява була зустрінута бурхливими оплесками натовпу.

Настя Каменських під час концерту в Києві відповіла на запитання фанатів. Зображення: instagram.com/koxannyaa

Але це було ще не все. Шанувальники хотіли знати більше. Де Потап? Чому вони не бачили його з Настею? Співак, не замислюючись, відповів: “Сонечко, ми ж не близнюки, щоб разом гуляти. Тобі потрібен Потап? Подзвони йому, напиши та запитай”.

Хоча відповідь Насті, можливо, і була жартівливою, вона показала, що пара все ще міцна і що їхні стосунки не визначаються їхніми публічними виступами. Настя також висловила подяку своїм шанувальникам за їхню підтримку і любов, сказавши, що вони означають для неї все.

На завершення Настя Каменських розвіяла всі чутки та запевнила своїх шанувальників, що вони з Потапом досі разом. Історія кохання пари триває, і ми з нетерпінням чекаємо, що ж чекає на них у майбутньому.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress