Настя Каменських підкорила серця дітей та тварин: співачка подарувала радість

Настя Каменських, відома українська співачка, нещодавно знайшла час у своєму щільному графіку, щоб подарувати радість і позитив дітям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Разом з громадською організацією “Сенсорика” Настя відвідала тимчасовий притулок для тварин, розташований на ВДНГ у Києві, здивувавши дітей своєю присутністю та заразливою енергією.

Метою візиту було дати дітям можливість здійснити свої мрії та відчути кілька годин чистої радості серед метушні їхнього життя. Настя та Сенсоріка подарували притулку продукти харчування, засоби догляду та обладнання, а діти отримали особливі подарунки, які змусили їх сяяти від щастя.

Візит пройшов з великим успіхом: діти та Настя потоваришували з пухнастими мешканцями притулку, гралися та обіймалися з ними. Для дітей це стало здійсненням мрії, а для Насті – можливістю перезарядитися і відключитися від напруженого робочого графіка, подарувавши їй незабутні емоції та велику радість.

Настя Каменських із дітьми в притулку для тварин. Зображення: Пресслужба NK

“Я активно готуюся до туру “Я – Україна” і лікую своє новоутворення, але ці кілька годин з веселими дітьми та тваринами допомогли мені перезавантажитися і відключитися від усіх турбот. Якщо у вас немає можливості завести вдома пухнастого улюбленця, ви завжди можете прийти до притулку, принести їжу та провести час з тваринами. Це буде корисно для вашого психічного здоров’я, а головне – ви зробите добру справу!” – сказала співачка.

Особливе захоплення у Насті викликав пес, на ім’я Джек, який підкорив серця всіх присутніх. Як повідомляє ТСН, пухнастого мешканця привезли до притулку з Гостомеля одразу після звільнення міста, і Настя висловила сподівання, що він незабаром знайде люблячу родину.

Таким чином, візит Насті Каменських до притулку разом із Сенсорикою став зворушливим і надихаючим жестом надії та доброти для дітей і тварин, якими вони опікуються.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress