Науковці твердять, що люди, які народилися після 1940 року, мають рівні шанси дожити до 125 років

Нове дослідження, проведене вченими з Університету Джорджії, показало, що люди все ще “далекі” від досягнення максимальної тривалості життя – потенційно вона може досягти 140 років.

Люди, народжені після 1940 року, можуть прожити до 140 років, з 50% шансом досягти 125 років, стверджують вчені. Згідно з теорією, максимальна тривалість життя може навіть не вийти за межі.

Це означає, що рекорд Жанни Кальмент, француженки, яка палила, і померла у віці 122 років, одного дня може бути визнаний “молодим” віком для відходу з життя.

Вчені проаналізували тривалість життя людей, які народилися ще в 1880 році, щоб з’ясувати, що може бути можливим у майбутньому.

Їхні прогнози показали, що чоловіки, народжені в 1970 році, потенційно можуть досягти 141 року, а найстаріші жінки, народжені в 1970 році, можуть досягти 131 року.

Але через те, що ці люди все ще відносно молоді, автори кажуть, що вони “не довіряють” цим оцінкам, попереджаючи, що вони можуть бути неточними, оскільки спираються на певні статистичні припущення.

Їхні висновки виявилися більш впевненими у випадку чоловіка 1940 року народження, який міг би дожити до 125-річчя, і жінки, народженої в тому ж році, яка досягла б 124 з половиною років. Як повідомляє mirror, ці оцінки мають ймовірність 50/50, стверджують вчені.

Доктор Девід Маккарті (David McCarthy), який очолював дослідження з Університету Джорджії, сказав: “Оскільки ці групи досягнуть похилого віку в найближчі десятиліття, рекорди довголіття можуть значно збільшитися.

“Наші результати підтверджують попередні дослідження, які свідчать про те, що якщо і існує максимальна межа тривалості людського життя, то ми ще не наблизилися до неї”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress