Навіть космонавти та спортсмени вживають цю водорість: її корисні властивості неочікувані

У нашій країні синьо-блакитна водорість довгий час використовувалася як частинка раціону для підготовки космонавтів та спортсменів. У 90-х роках цей продукт отримав широке визнання як активна біодобавка з надзвичайними властивостями. Але чи є насправді ці властивості, ми зараз будемо досліджувати.

Хоча спіруліну називають водоростями, насправді це бактерії, які можуть існувати в екстремальних умовах. Ці мікроорганізми мають вражаючу життєздатність, яку люди активно використовують в своїх цілях. Тому варто скористатися цінними властивостями спіруліни для покращення свого здоров’я і благополуччя.

Якщо намагатися детально перерахувати всі цінні якості спіруліни для здоров’я, то це займе багато часу. Проте короткий список міститиме такі позитивні характеристики:

  1. Водорості мають високу харчову цінність. Вони містять білок, який засвоюється людським організмом на рівні 85-90%, що перевищує показники молока;
  2. Присутність поліненасичених жирних кислот сприяє зміцненню імунітету;
  3. Повне забезпечення організму вітамінами та мінералами можна досягти шляхом збалансованого харчування. Наприклад, водорості містять найбільше вітаміну А серед усіх продуктів харчування;
  4. Концентрація бета-каротину в водоростях є в 25 разів вищою, ніж в сирій моркві. Крім того, завдяки присутності заліза, водорості можуть підвищувати рівень гемоглобіну і полегшувати симптоми анемії.
Водорості мають високу харчову цінність

За думкою експертів, лише одного граму сушених водоростей вистачить, щоб забезпечити організм різними корисними поживними речовинами.

NASA розглядає можливість вирощування спіруліни на Марсі не випадково, тоді як Європейське космічне агентство запропонувало включити її до раціону космонавтів з метою підвищення харчової цінності.

Пропонується придбати сушену спіруліну, яку переважно використовують як додаток до смузів, заправок та супів. Після додавання спіруліни до страви, вона набуває яскравого зеленого кольору.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress