Назаров, який був звільнений з МХТ, опинився під статтею: дружині довелося віддуватися

У початку 2023 року актор Дмитро Назаров, відомий за своєю роллю в серіалі “Кухня”, втратив свою роботу в Росії через свої гучні політичні заяви. Багато років він був активним учасником театральної сцени МХТ ім. Чехова, але тепер йому довелося розпрощатися з цим місцем у трупі. Художній керівник театру Костянтин Хабенський докладав зусиль, щоб переконати колегу залишитися, але Назаров не змінив своїх поглядів і був звільнений разом зі своєю дружиною Ольгою Васильєвою.

Нещодавно Дмитро був одним з найбільш популярних акторів у Росії, за якого режисери буквально боролися, щоб мати його в своїх проектах. Проте, в якийсь момент він перестав бути потрібним. Пропозиції перестали надходити, а затверджені ролі почали давати іншим акторам. Для Назарова та його дружини не залишалося нічого іншого, як зібрати валізи та відлетіти з країни в пошуках роботи за кордоном.

Спочатку поширювалися чутки, що подружжя, як і багато інших зірок-емігрантів, оселилося в Ізраїлі. Однак виявилося, що вони володіють нерухомістю у Франції протягом 10 років. Незважаючи на це, Назаров продовжував з’являтися на концертах у Тель-Авіві. Згідно з повідомленнями в мережі, кілька днів тому він вийшов на сцену перед іноземними шанувальниками.

До речі, перебуваючи далеко від батьківщини, Дмитро не перестає висловлювати свою думку про те, що відбувається в країні і світі. Він не раз присвячував народу і владі гучні вірші. І вони, як виявилося, не залишилися непоміченими. Стало відомо, що проти Назарова порушили адміністративну справу. Його звинуватили в дискредитації російської армії.

Користуючись можливостями технологій та перебуваючи далеко від рідної країни, Дмитро не забуває висловлювати свою думку про те, що відбувається в Україні та світі. Він з великою страстю та обдаруванням писав поезії, присвячені народу та владі. Його зусилля не залишилися без уваги, адже відомо, що проти нього була порушена адміністративна справа за звинуваченням у дискредитації російської армії.

На жаль, 65-річний актор відмовився коментувати, хоча раніше він завжди ділився своїми думками з приводу будь-чого. Отже, Ользі Васильєвій довелося відповісти на запитання журналістів від імені чоловіка, і хоча вона говорила не дуже багато, але відповідала.

“У нас гастролі. Не до цього!” – заявила дружина Назарова, тим самим висловивши байдужість до того, що відбувається.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress