Не слід споживати ці продукти, оскільки вони можуть спричинити залежність

Ендокринолог розповіла про продукти, які можуть стати звичними, викликаючи бажання повторно споживати їх. Тут наведені продукти, які потрібно уникати, щоб запобігти такій ситуації.

Лікар-ендокринолог Оксана Міхальова пояснила “Ізвестіям”, що на питання здорового харчування варто звернути увагу на продукти з високим вмістом солі, цукру та жирів. Серед таких продуктів можна назвати м’ясну гастрономію, таку як ковбаси та сосиски, сир, солодкі напої, солодощі, випічку, фастфуд, джанкфуд та сухі сніданки.

Лікар зазначив, що неможливо передбачити, до яких конкретних продуктів людина може стати залежною заздалегідь. На розвиток такої залежності впливає багато факторів, серед яких важливе значення має нахил, що зумовлений генетикою.

Але є хороша новина – залежність не виникає у всіх людей, а тільки у тих, хто має схильність до швидкого формування шкідливих звичок. Однак, також і ті з нас, хто відчуває потребу в любові, увазі та турботі, але не можуть їх отримати, перебувають під загрозою.

Відмовитися від продуктів, які перебувають у чорному списку, може бути важко, але це можливо. Оксана Міхальова зауважує, що якщо людина свідомо відмовляється від таких продуктів, то може виникнути психологічний дискомфорт. Людина може почати думати про бажану їжу постійно, помічати її скрізь – в магазинах, кафе, на роботі з колегами і т.д. Проте з часом бажання і потяг до цих продуктів зменшуються, а залежність поступово зникає. Але якщо в майбутньому людина знову почне споживати таку їжу, то можуть виникнути зриви.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress