Не змогла сконцентруватися: Софія Ротару відмовилася виступати на корпоративі

Софія Ротару відхиляє можливість виступати на корпоративному заході, запропонованому російськими організаторами. За інформацією від моделі з РФ, Ганни Калашнікової, українській співачці запропонувала 100 000 євро за виступ, але вона відхилила цю пропозицію.

Згідно зі словами Ганни, війна в Україні негативно позначилася на становищі Софії Михайлівни, яка не може виступати через постійне відчуття незібраності.

Калашнікова вважає, що Софія Михайлівна не може зосередитися через труднощі, які їй доводиться переживати. Вона не має змоги зібратися з думками і виступати. Калашнікова знає, що перед новим роком Софію Михайлівну кликали на корпоративи, але вона відмовилася від цього заходу. За словами Калашнікової, Софія Михайлівна дуже переживає ситуацію та бере все до серця, що заважає їй працювати.

Ротару завжди наголошувала на своїй аполітичності, але з початком військових дій вона висловила підтримку Україні та болісно реагує на все, що відбувається на її батьківщині. Вона не влаштовує концерти і не входить до соціальних мереж, частково викладаючи фотографії українських міст, що були руйновані війною.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress