...

Не знає свого батька: Том Круз не спілкується зі своєю донькою Сурі

Том Круз не має нічого спільного з життям своєї дочки Сурі, яка вступає до коледжу. Вважається, що 16-річна донька Кеті Холмс і Тома вже подала документи до коледжу, але без допомоги батька через відсутність стосунків між ними.

Сурі, якій наступного місяця виповнюється 17 років, замислилася над своїм майбутнім, яке може включати вступ до коледжу моди в Нью-Йорку. Вважається, що Кеті бере активну участь у процесі подачі документів, допомагаючи доньці зробити наступний крок у її житті.

Однак Том віддалений від доньки з 2013 року, через рік після того, як вони з Кеті розлучилися. Сурі і Том не підтримують зв’язок один з одним.

Вважається, що Том і Сурі не розмовляли з 2013 року. Зображення: WireImage

Джерело повідомило: «Сурі більше не знає свого батька, і вона не проводила з ним час протягом десяти років. Вона не ходить на його фільми, і він не бере участі в її житті». Незважаючи на це, Том сплачуватиме витрати на навчання доньки згідно з угодою про розлучення.

Згідно з документами про розлучення, Том погодився платити Кеті 400 000 доларів на місяць, поки Сурі не виповниться 18 років. Том також погодився оплачувати всі витрати Сурі, включаючи «медичні, стоматологічні, страхові, освітні, коледжні та інші позашкільні витрати».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!